Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 26.11.2011, 12:54
1. Mając ten sam potencjał RM potrafił dostawać w tyłek u siebie z ogórkami ( przepraszam fanów Górnika), gdzie Kaziu wystawił skład mocno na czuja i dało się. Daje to do myslenia odnośnie oceny Rm potencjału swojej druzyny, czylo innymi słowy błędu jak się patrzy

2. Jedna jaskóła wiosny nie czyni, to fakt, ale nie ulkega wątpliwości, że rozbita drużyna potrafiła praktycznie dyktować warunki przez 45 minut liderowi na jego boisku, a podejrzewam, że odzwyczailiśmy się od tego typu opisów w stosunku do Wisły

3. Mega jaja Kazka za postawienie Genkova za Bitona; prawda jest taka, że gdybysmy przegrali całe forum by jechało Moskala za brak najlepszego snajpera, ale wynikiem się wyjątkowo obronil. Jeszcze raz szacun za jaja i odwagę.

4. Illiev - w pierwszej połowie jego rajdy i kiwka naprawde siały spustoszenie, w drugiej opadł z sił i niestety brnął w pojedynki bez sensu, ale za pierwsza połowę plus.

5. Schematy - za RM ich za cholerę nie widziałem, a tu sie nagle okazuje, że drugi mecz u Kazka i da sie grać z uporem maniaka prostopadłe piłki za plecy obronców, co czynił Illiev, i gdyby ciut więcej szczęśćia,z kilku takich akcji ktos mógł coś ustrzelić. Da się mieć jakis pomysł i go realizować ? Da się, za Robcia mielibysmy kopaninę jak cholera.

6. Wynika jak wynik, nmoglibysmy przegrać, ale i tak gra napawa optymizmem. Ciekawi mnie, czy RM oglądał ten mecz, bo chciałbym poznać jego opinię - po meczach, gdzie gralismy padakę i zbieralismy bęcki zawsze twierdził, że bylismy lepsi, tylko niefartem przegralismy. Rozumiem, że po tym meczu musiałby powiedziec, że zagraliśmy jak Barcelona, i do tego kontrolowaliśmy całe spotkanie.
Odpowiedz cytując