Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
6011
26.11.2011, 10:39
Jak rozwiązać problem z edytorem w FM 12? Bo jak próbuję go uruchomić to wyskakuje błąd... ;/ podobno trzeba ściągnąć z steama.... help!
Łukasz1987
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Łukasz1987
Znajdź inne posty napisane przez Łukasz1987