Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7287
Stary 26.11.2011, 10:34
Afera goni aferę - teraz podobno nagrali Grzesia i Zdzisia jak kręcą lody.
Wszystko o Wiśle w jednym miejscu: http://www.sport-informer.pl/topic/p...a_wisla_krakow
Odpowiedz cytując