Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
7287
26.11.2011, 10:34
Afera goni aferę - teraz podobno nagrali Grzesia i Zdzisia jak kręcą lody.
Wszystko o Wiśle w jednym miejscu:
http://www.sport-informer.pl/topic/p...a_wisla_krakow
lukaku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukaku
Znajdź inne posty napisane przez lukaku