Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 26.11.2011, 10:13
W końcu byliśmy lepszą drużyną czy Pareiko na wybronił mecz ? Bo to się trochę gryzie ze sobą.
Nie ma się czym podniecać, błędów cała masa po obydwu stronach. Ot taka ligowa naparzanka komu wpadnie pierwszemu.
Powtarza się sytuacja przed meczem z Lechem. Pewnie zaraz stracimy punkty z jakimiś drwalami i wracamy do punktu wyjścia.
..
Odpowiedz cytując