Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 26.11.2011, 09:45
Wielkie dzięki dla Braci z Wrocławia za fajne przywitanie i nie przespaną noc wymarzłem jak nigdy ale warto było

Stadion świetny, nie ma miejsca na stadionie ze słabą widocznością. Jedyny minus, to że w porównaniu z moim noclegiem jest na drugim końcu miasta... Atmosfera super, mecz co prawda słaby, ale nie o mecz tutaj chodzi. Oprawa bardzo dobra, jedynie ta ostatnia flaga "Precz z komuną" moim zdaniem nie potrzebna i mogłaby być jakaś nawiązująca do meczu.
Mam nagranych kilka przyśpiewek, mam nagraną bramkę Boguskiego, ale jak to wygląda to ogarnę później i ewentualnie wrzucę.

Aa i jeszcze jedno. Przed meczem pod stadionem łaził jakiś gość z foliówką(!) i zbierał pieniądze "Dla Wisełki". Nie wiem skąd gość się urwał, nie miał nawet skrawka barw na sobie. Najgorsze jest to, że ludzie mu tam wrzucali.
Odpowiedz cytując