krótko :
- doping jak na 40 tys. dramatycznie słaby
- zagraliśmy dokładnie tak jak się spodziewałem, po prostu piłkarsko nadal przerastamy (...) Śląsk więc wszystko rozbija się o taktykę i głowę. Kaziu nie mógł chyba lepiej trafić ze składem. Szacun dla Czekaja chociaż chyba poznaliśmy "tajemnicę" jego rzadkich występów. Jak powiedział Mielcarski - jemu zawsze coś dolega...
Generalnie gra b. przyzwoita, tylko głupiejemy przy ostatnim podaniu. Pareiko znakomicie. Reszta w okolicach górnych stanów, oczywiście zachowując proporcje do swoich możliwości na danej pozycji

. Dalej uważam że ta drużyna może grać lepiej niż Legia w tym momencie. Kluczowe jest dobranie WŁAŚCIWYCH wykonawców tej gry. Brawo Kaziu. JJJBG !!!