jcts napisał(a):

|
Tak w ogóle to o co Lenczyk miał pretensje do Borskiego? Bo karny był ewidentny. A poza tym to zdawało mi się że sędzia gwizdał bardziej pod Śląska wszystkie starcia.
|
Karny ewidentny jak dla mnie, Sobota cały czas trzymał Nuneza ktory nie mogł sie swobodnie ruszyc wiec upadł a pretensje Lenczyk to moze miec do Slaska a nie do Borskiego.