Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 26.11.2011, 08:27
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Atmosfera znów taka świetna nie była

Stadion mają ładny, aczkolwiek odnoszę wrażenie, iż na naszym jest dużo lepsza akustyka.
.
Z punktu widzenia(a raczej słyszenia) sprzed telewizora na początku zastanawiałem sie czy maja jakiś protest,bo była cisza.Potem się ożywiło,ale przypominało bardziej doping fanów na wyjeździe niż u siebie,to nasz doping już był bardziej słyszalny
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując