danpe_ napisał(a):

Atmosfera znów taka świetna nie była
Stadion mają ładny, aczkolwiek odnoszę wrażenie, iż na naszym jest dużo lepsza akustyka.
.
|
Z punktu widzenia(a raczej słyszenia) sprzed telewizora na początku zastanawiałem sie czy maja jakiś protest,bo była cisza.Potem się ożywiło,ale przypominało bardziej doping fanów na wyjeździe niż u siebie,to nasz doping już był bardziej słyszalny