Glova91 napisał(a):

Rownie dobrze za tydzien mozemy zagrac piach jak tydzien temu i przegramy....wiec nie ma sie co podniecac.
Po meczu z amica tez byl huraoptymizm.
Wygralismy, zagralismy poprawnie, pomimo bledow w obronie i tyle.
|
Nie podniecam się tylko napisałem, że musimy wygrywać wszystko jeśli chcemy obronić MP.
No i liczyć, że Legia i Śląsk stracą w kilku meczach pkt ze słabszymi drużynami.