Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 26.11.2011, 06:44
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
Rownie dobrze za tydzien mozemy zagrac piach jak tydzien temu i przegramy....wiec nie ma sie co podniecac.
Po meczu z amica tez byl huraoptymizm.
Wygralismy, zagralismy poprawnie, pomimo bledow w obronie i tyle.
Nie podniecam się tylko napisałem, że musimy wygrywać wszystko jeśli chcemy obronić MP.
No i liczyć, że Legia i Śląsk stracą w kilku meczach pkt ze słabszymi drużynami.
Odpowiedz cytując