|
Grunt to wygrać pozostałe 2 mecze i liczyć na potknięcie Legii. Oba scenariusze pomimo wszystko ciężkie do realizacji.
Szkoda przegranych z PBB i Górnikiem...inaczej by nasza sytuacji wyglądała. Ciężko będzie, ale trzeba wierzyć.
Dziś dobry mecz zagrał Lamey, który moim zdaniem został "dokoptowany" do mizernego Jaliensa. Jest wolny, mało dynamiczny, zgoda. Ale gra w miarę równo, jest solidnym rzemieślnikiem - tacy też są potrzebni w każdej drużynie. A do tego gość zaliczył naprawdę ważne trafienia w tym sezonie. Tak więc uważam, że jego ciągła krytyka jest nieco dla niego krzywdząca. Zwłaszcza po ostatnim występie Marko na prawej obronie, który był zdecydowanie najgorszym zawodnikiem w meczu z Zabrzem.
Solidny mecz Czekaja, oby chłopak dostawał więcej szans, bo może być z niego dobry obrońca.
Boguski i Małecki jak pograją trochę to znacząco wzmocnią siłę ataku.
Genkow naprawdę dobry mecz. Pomimo, że nie strzela bramek(co niby jest najważniejsze) daje więcej możliwości w ataku od Bitona. Jednak jak się napastnik umie utrzymać przy piłce, czy wygrać główkę, to daje możliwość podejścia pomocnikom o te ataki wyglądają lepiej i przede wszystkim efektywniej.
Trzeba liczyć, że ten wynik to nie jednorazowy przebłysk. Oby tak dalej Wisło!
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|