Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17758
Stary 26.11.2011, 00:25
Zauważyliście, że zespoły, gdy zaczynają grać na nowych stadionach, przechodzą kryzys? Lech cieniuje odkąd gra na nowym stadionie, to samo Wisła czy Lechia. Już nie wspominam Cracovii i Arki .Legia chyba pierwsza przełamuje ten kryzys, pierwszy sezon na nowym stadionie na straty, ale i teraz 2 porażki u siebie. Śląsk też zaczyna nie najlepiej. Ciekawe...
Ostatnio edytowane przez -ja123- : 26.11.2011 o godz. 09:41.
Odpowiedz cytując