Zauważyliście, że zespoły, gdy zaczynają grać na nowych stadionach, przechodzą kryzys? Lech cieniuje odkąd gra na nowym stadionie, to samo Wisła czy Lechia. Już nie wspominam Cracovii i Arki

.Legia chyba pierwsza przełamuje ten kryzys, pierwszy sezon na nowym stadionie na straty, ale i teraz 2 porażki u siebie. Śląsk też zaczyna nie najlepiej. Ciekawe...