|
Orest mówił przed meczem o Wiśle że to ranne zwierzątko , ja zobaczyłem agresywnego i odkarmionego aligatora.Poprawic skutecznośc i na 5 pkt powinno sie udac dojśc Legie na koniec rundy.
Najlepsi zawodnicy wg mnie to Pareiko,Nunez i Illiev.Jovanovic już chyba długo nie zagra bo Lamey zagrał całkiem przyzwoicie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 26.11.2011 o godz. 00:16.
|