Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 25.11.2011, 23:53
To zwierzątko zaprezentowało dorzałość i pomysł na grę jakiego ten lew Lenczyka nie widział. Dwa różne futbolowe światy. Wisła grałą piłką z pomysłem. Sląsk nie potrafił nic temu przeciwstawić.

Sląsk grał typowy polski futbol. Bez ladu i składu. Wisła zdominowała mecz całowicie, kultura gry bez dwóch zdań, rozegranie także na korzyść Wisły. Sląsk to co mówiłem nie istniał w ataku pozycyjnym. Jedyne co próbowali to grę na aferę a nuż coś wpadnie. Nie udało się. Akcja Nuneza to apoteoza(dla debili; apoteoza, pochwała wydarzeń,rzeczy, osob) całego meczu, a także bezradność i brak świadomości bezbłędnie wykorzystany przez zwierzątko. A to co robił Iliev w pierwszej połowie to nie wie co to byłó, ale Sląsk gral chyba bez obrońcy. Zeby tak jeździć to aż strach.

Sląskowi życzę jak najlepiej, ale gołym okiem widać, że nie prezentują futbolu na miarę MP. Za dużo tam gry na aferę, i wyglądali dzisiaj bardzo marnie. Wisła ich stlamsiła.

No i Czekaj bardzo ładnie.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 26.11.2011 o godz. 00:19.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując