Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 25.11.2011, 23:35
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Ale za to (poza główkami) słabo wykańcza akcje- nie ma takiego strzału, instynktu i nie potrafi się tak znaleźć jak Biton, który strzela gore z niczego.
Zgadza się, ale jest zdecydowanie bardziej kreatywny i lepiej współpracuje z resztą partnerów. Nie chcę tu przesądzać który z nich jest lepszy. Biton ma niesamowity strzał i dziś w jednej z sytuacji Genkowa takiego uderzenia sprzed pola karnego zabrakło.
Dobrze że mamy 2 różnych napastników i możemy ich dobierać do aktualnych potrzeb w danym meczu. Dzisiaj gra długą piłka była dla nas bardzo pożyteczna.
c.d.n.
Odpowiedz cytując