|
Ogólnie mecz na plus , ale naprawdę dziwię się,że ktoś tutaj pisał,że lejemy wszystkich do końca i walczymy o mistrzostwo.
Pewnie niestety za tydzień zagramy totalną pytę z Widzewem i nie wygramy , bo u nas nie ma regularności , brakuje tego czegoś. Lepiej na pewno będzie gdy z przodu będzie grać kwartet Melikson-Iliev-Biton-Małecki ale może być już za późno.
Szkoda,że nie ma u nas tego bumu kibicowskiego co we Wrocławiu , te 14 tys. chodzące na mecze u nas sprawia , że R22 nie wydaje się już tak groźne , choć niegdyś za czasów świetności było obok Stamford Bridge najtrudniejszym terenem w Europie. Przy pełnych trybunach Wisła jest w stanie zmiażdżyć każdego europejskiego średniaka ( czyli czołówkę T-E klasy ) i dorównać potęgom.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|