Momentami widać było poprawe ,udało sie fajnie wyjśc klepą czy tez te wejścia Nuneza w pole karne w pierwszej polowie, ale dobre akcje były przeplatane tez duzymi bledami ,a biorac pod uwage ze Slask mial ze 3 setki to wynik móglbyc rozny. Valcxx mowil ze zima nie bedzie duzo transferow (o ile w ogole jakies beda) ,ale blagam ,sciagnijcie jakiegos nominalnego lewego obronce ,bo to co wyrabia Paljic to jest dramat .Diaz sie nie nadje na lewa obrone ,on niestety tez.. Gargula nie gral dlugo ,ale nic nie pokazal ,jak dla mnie kolejny do odstrzalu ,bo jest po prostu slaby. Czekaj oprocz jednego bledu ,zagral dobrze ,dobrze zagrali tez Iliev (w pierwszej polowie sie kozacko woził z pilka

) Genkov,Wilk,Nunez