[QUOTE=lazy;1195810]


No nie przesadzajmy - Mały był może 5 razy przy piłce, z czego 3 razy ją stracił. Ja wiem że wszyscy na niego czekali ale na takie oceny to jeszcze za wcześnie.
Taka juz specyfika Malego mozna go krytykowac i rzeczywiscie moze na 5 zagran 3 razy straci ale wkoncu czesto pewnie przypadkowo po jakiejs przebitce urwie sie obroncom i huknie nie do obrony szkoda wiec ze go braklo z takim Podbeskidziem czy Gornikiem kiedy nie bylo kompletnie druzyny moze po wlasnie jego indywidualnej akcji wyszarpalibysmy pare oczek wiecej? Dobrze ze wrocil