Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 25.11.2011, 23:26
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie przypominają się farty za czasów Maaskanta..
Jasne bo jak Wisła wygrywa to tylko fartem .

Ech, ciężko przychodzi tym co lubią porażki Wisły zmierzyć się z jej ...zwycięstwem, ale muszą bo właśnie wygraliśmy .
Odpowiedz cytując