|
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie dzisiaj Lamey. Boguski jak za dawnych lat, Iliev i Genkov do czasu jak mieli siły nieźle, potem coraz słabiej. Smiem twierdzić, że po powrocie MelGibsona, Sobola i odzyskaniu pewności przez Malego rozdupcamy wszystkich po kolei i decydujący o mistrzostwie będzie mecz z Legią, która na dzisiaj mam nadzieję że tylko chwilowo nam odjechała. Terminarz nam sprzyja jak nigdy wczesniej.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|