Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 25.11.2011, 23:17
Wreszcie my kibice mamy miłe chwile.
Co ważne .. nie chodzi tylko o wynik ... Wisła była lepsza od lidera.

Moje oceny:

Pareiko - 8 (dwie świetne interwencje )
Lamey - 5 (1 poważny błąd w 1 połowie, nijaki w ofensywie, na plus bezbłędny w defensywie w 2 połowie)
Czekaj - 8 (wg mnie najlepszy zawodnik w 1 połowie ...) podoba mi się jego styl gry
Diaz - 5 (duża odpowiedzialność i dużo pracy - prawie podołał, kilka błędów)
Paljić - 4 (dwa straszne "babole")
Wilk - 8 (wreszcie nastawiony na "tak" wg mnie był dzisiaj bardziej ofensywnym nim defensywnym pomocnikiem)
Nunez - 6 (dobrze ale brakowało mi dzisiaj bramki, miał okazję)
Jirsak - 6 (średnio jak to on..)
Iliev - 6 (ma zmysł do gry kombinacyjnej ale bez Meliksona nie ma z kim)
Boguski - 7 (będzie mocnym punktem drużyny na wiosnę, zapamiętałem jedno fatalne i jedno genialne podanie )
Genkov - 6 ( pasował do dzisiejszego stylu Wisły, jeszcze tylko żeby miał wyjście do piłki jak Biton)
Garguła - 5 ( nie pokazał za wiele ale podobało mi się że biegał na maksa miał 20 minut i dał siebie wszystko)
Małecki - 5 podobnie jak Garguła ... z tym że mógł strzelić gola ....
Chavez - 6 wszedł i nie popełnił żadnego błędu

Moskal; Zaskoczył mnie trochę składem ale, chyba się bardzo nie pomylił ...
Co ciekawe to Wisła atakowała do 70 minuty ... nie wiem czy takie były założenia .. nie sądzę
Genkov i 3-4 wchodzących pomocników zdominowali środek pola i ataki Wisły były dużo groźniejsze niż Śląska.

Gratulacje
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując