Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 25.11.2011, 23:13
Wilk dziś najlepszy na boisku plus najlepszy w Wiśle od kilku meczy. Dziś wygraliśmy zagęszczonym środkiem pomocy. Można powiedzieć ze graliśmy dzisiaj 4-3-3 a nie 4-2-3-1. Jirsak dziś zagrał właściwie trzeciego defensywnego pomocnika dlatego mniej widoczny był. Pierwszy raz od dawna widziałem w końcu dobrze ustawioną pomoc względem naszej defensywy jeśli chodzi o ustawianie linii.

Jednak największą ciekawostkę powiedział komentator, który stwierdził że piłkarze Wisły w prywatnych rozmowach mówią, że za Moskala na treningach znacznie więcej uwagi przykładają do taktyki, a za Maaskanta tego prawie nie było tylko była sama gra piłkami.
Odpowiedz cytując