Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 25.11.2011, 23:13
mac(TS) napisał(a):Wyświetl post
To co zagrał dziś Garguła to dramat straszny - niewiem co on robi w naszej drużynie.
Jak to co robi...zarabia .
I pomysleć że są tacy co krytykują Stana za transfery. Melikson (niech wraca szybko !) i Iliew, a z drugiej strony taki Garguła ...jest różnica.
Odpowiedz cytując