mac(TS) napisał(a):

|
To co zagrał dziś Garguła to dramat straszny - niewiem co on robi w naszej drużynie.
|
Jak to co robi...zarabia

.
I pomysleć że są tacy co krytykują Stana za transfery. Melikson (niech wraca szybko !) i Iliew, a z drugiej strony taki Garguła ...jest różnica.