|
Widac bylo jak wiele w naszym zespole zalezy od Malego nawet te kilkanascie minut przez ktore zagral prezentujac pare indywidualnych zagran pokazalo ze pewnie gdyby nie ta kontuzja to mielibysmy dzisiaj pare punktow wiecej.
Cieszy rowniez to ze za sprawa gola Bogusia przelamali sie polscy pilkarze o ile uzasadnione jest robienie takich podzialow bo byl to dopiero pierwszy gol Polaka w tej rundzie martwi natomiast bardzo slaba skutecznosc 15 goli w 15 meczach to jest tragedia nie znam statystyk ale pod tym wzgledem to pewnie najgorsza runda Wisly od kilkudziesieciu lat.
|