moce napisał(a):

|
ostatnio tak samo Wisla mogla wygrac jak i przegrac wygralismy dzis z liderem nie popadam w huuuraoptymizm ale dzis Wisla zagrala bardzo dobry mecz Kaziu ma moje pelne zaufanie cos sie dzieje i zmienia sie na lepsze
|
W poprzednim spotkaniu bylismy gorsi od rywala.
W meczu, ze Slaskiem bylismy lepsi, zyczylbym sobie zeby to nie byl tylko chwilowy wyskok, jezeli zagramy jeszcze 2 takie mecze mozna powiedziec ze jest zmiana
Jeszcze jedno mi sie rzucilo w oczy. Czekaj "wchodzi na raz" jak Chavez w poprzednich meczach, jezeli beda grali w duecie i beda grali tym sposobem to moze byc z nami krucho.