Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 25.11.2011, 23:06
moce napisał(a):Wyświetl post
ostatnio tak samo Wisla mogla wygrac jak i przegrac wygralismy dzis z liderem nie popadam w huuuraoptymizm ale dzis Wisla zagrala bardzo dobry mecz Kaziu ma moje pelne zaufanie cos sie dzieje i zmienia sie na lepsze
W poprzednim spotkaniu bylismy gorsi od rywala.
W meczu, ze Slaskiem bylismy lepsi, zyczylbym sobie zeby to nie byl tylko chwilowy wyskok, jezeli zagramy jeszcze 2 takie mecze mozna powiedziec ze jest zmiana

Jeszcze jedno mi sie rzucilo w oczy. Czekaj "wchodzi na raz" jak Chavez w poprzednich meczach, jezeli beda grali w duecie i beda grali tym sposobem to moze byc z nami krucho.
Powód: Czekaj
Ostatnio edytowane przez Glova91 : 25.11.2011 o godz. 23:09.
Odpowiedz cytując