Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 25.11.2011, 23:06
Parę uwag:
1) Najlepiej w naszej drużynie zagrali Pareiko, Wilk i Nunez (kolejność przypadkowa)
2) Najsłabiej dziś Pajlić
3) Czekaj nie grał już tak dobrze. Po 3 udanych interwencjach rywale objeżdżali go z każdej strony (może to kwestia kontuzji),
4) Jirsak zupełnie bezbarwny,
5) Sędzia gwizdał "dziwne" faule wiślaków. Na szczęście gwizdnął też karnego dla nas.
6) Genkow daje dużo możliwości w ataku.

i teraz generalna uwaga o grze 2 napastnikami. Owszem byłoby ciekawie gdyby Genkow grał z Bitonem, ale .... dwoma środkowymi pomocnikami nie wygralibyśmy tego meczu. Śląsk zginął w środku pola, nie był w stanie się przebić, a współpraca Nuneza, Wilka i Jirsaka (potem Garguły) i bocznych pomocników była wzorowa.

Acha i jeszcze jedno - szczerze nie widzę żadnej zmiany w grze Wisły w porównaniu do początku tego sezonu. Prawdopodobnie gdyby nie kontuzje kluczowych zawodników Maaskant cały czas kierowałby drużyną.
c.d.n.
Odpowiedz cytując