|
Ladnie gralismy, ale to chyba wynikało z tego że obie drużyny nie grały defensywnie - a jak wiemy, w większości mamy lepszych piłkarzy niż Śląsk. Dziś podobała mi się gra (znowu) Ilieva, fajne prostopadłe podania, udane dryblingi, dobra gra do przodu. Wreszcie dobry mecz Nuneza, gdzie wreszcie nie podawał do przeciwnika, a reszte walorów jak siła, zastawianie i technika znamy. Do tego na ambicji grał Wilk i przez to nieźle kontrowaliśmy przez dużą ilość czasu środek pola. Niezle Jirsak, Małecki. W ogóle nie podoba mi się gra Boguskiego i Garguły. Brakuje do tej dwójki Kirma, którego zagrań znieść nie moge. Diaz za wiele razy się przewracał, Paljic nic wielkiego nie grał, Czekaj ok, Lamey też bez większych błędów (chyba tylko raz Madeja nie przypilnował dokładnie).
|