Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 25.11.2011, 22:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
no to jescze jeden wolfizm (wolfy, wybacz)


czytać więcej chłodnych analiz FraMata,
a nie ulegać emocjom i zwalniać trenerów. Wtedy będzie wiadomo dlaczego Śląska jest, wbrew logice, liderem i dlaczego nie zostanie mistrzem
Wolfy jest jaki jest, ale takiego posta to on chyba by nigdy nie wysmażył.

Pisanie o sobie w trzeciej osobie, to nowy, nawet jak na to forum standard samouwielbienia
Odpowiedz cytując