FraMat napisał(a):

no to jescze jeden wolfizm (wolfy, wybacz)
czytać więcej chłodnych analiz FraMata, a nie ulegać emocjom i zwalniać trenerów. Wtedy będzie wiadomo dlaczego Śląska jest, wbrew logice, liderem i dlaczego nie zostanie mistrzem
|
Wolfy jest jaki jest, ale takiego posta to on chyba by nigdy nie wysmażył.
Pisanie o sobie w trzeciej osobie, to nowy, nawet jak na to forum standard samouwielbienia
