|
Jeśli wygramy z żydzewem i z polonią to nie zdziwię się jeśli Kaziu jeszcze dostanie szansę. Powiedzmy do końca sezonu. Ale chyba jednak za bardzo wychodzę w przód, dziś mecz na + myślałem że nie wybronimy, ale pozytywnie mnie zaskoczyli.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|