19sebawro06 napisał(a):

ja jakoś mam dziwne przeczucie że będzie zwycięstwo jednobramkowe. nie jesteśmy faworytem co jest naszym atutem. obawiam się o obronę ale będzie dobrze (mam nadzieje że będzie )
|
przeczucie mnie nie myliło

WISŁA I ŚLĄSK
WR22ACAMY DO GRY