Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 25.11.2011, 22:54
no to pozostaje 'tylko' wygrac dwa ostatnie mecze w tym roku, dobrze przezimowac zime i mozna powiedziec ze wracamy do gry!
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 25.11.2011 o godz. 22:57.
Odpowiedz cytując