|
Mecz dobry. Podsumowanie:
Pareiko - wraca stary, dobry Sergiej
Lamey - poprawnie
Czekaj - dobrze zagrał, oby ta kontuzja to nic poważnego
Diaz - poprawnie
Pajlic - DNO, niewiele brakowało a przez niego przegralibyśmy
Iliev - indywidualista, powinien grać bardziej zespołowo
Wilk - grał jak na kapitana przystalo
Jirsak - poprawnie
Nunez - dobry mecz, ale nie potrzebna kartka przez co pauzuje z Widzewem
Boguski - bardzo dobry mecz, widać że dobrze rozumie się z Jirsakiem
Genkov - dobry mecz, dużo walczył
Chavez - porawnie
Garguła - ładnie dzielił piłkami, OK
Małecki - dobry mecz, z Odense powinien zagrać od początku.
I od razu moja propozycja składu na Odense :
Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Chavez, Diaz - Małecki, Wilk, Nunez, Garguła, Boguski - Genkov
|