no to jescze jeden wolfizm (wolfy, wybacz)
szorstki napisał(a):

|
Ja tam naszej "timobaj" s-klasy nie oglądam bo dbam o zdrowie. Ale... jakim cudem taki Śląsk jest liderem ?
|
czytać więcej chłodnych analiz FraMata, a nie ulegać emocjom i zwalniać trenerów. Wtedy będzie wiadomo dlaczego Śląska jest, wbrew logice, liderem i dlaczego nie zostanie mistrzem