Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 25.11.2011, 22:48
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
Mecz fajny emocjonujący. Zawodnikom naszym nie brakowało zaangażowania, Boguski nareszcie po kontuzji niezły mecz, świetny mecz Wilka, no i nawet Mały już w pierwszym meczu po kontuzji mógł strzelić. Genkov mi się podobał bo walczył na całym boisku, na pewno jest bardziej zaangażowany w grę niż zazwyczaj Biton, który jest bardziej łowcą goli niż walczakiem i pewnie dlatego dzisiaj na niego postawił Moskal
Bo to był pierwszy mecz Boguskiego po kontuzji. W limanowej to można kapuste tarasić. Jak złapie formę to Melikson ława. Przez Maaskanta Boguś marnował sie pół roku. A na siłę pchali Gułę który jest już prawie emerytem i to po przejściach.

Mecz niemrawy ślizgają się, przewracają, potykają na piłce. Jak okręgówka tylko trawa równiejsza i światła włączyli.

A tym co piszą ze wynik to fart proponuję rozpęd i baranka. Tak do sprawy podchodzac wszystko w naszej lidze to fart albo niefart.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując