Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 25.11.2011, 22:45
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
Pecha? Bo przegralismy grajac slabo? Jezeli po slabej grze remis z tym zespolem to byl dobry wynik to mamy rozne priorytety.
Przypomnij sobie podniecenie po meczu z Lechem.
ostatnio tak samo Wisla mogla wygrac jak i przegrac wygralismy dzis z liderem nie popadam w huuuraoptymizm ale dzis Wisla zagrala bardzo dobry mecz Kaziu ma moje pelne zaufanie cos sie dzieje i zmienia sie na lepsze
Ostatnio edytowane przez moce : 25.11.2011 o godz. 22:47.
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując