Glova91 napisał(a):

Pecha? Bo przegralismy grajac slabo? Jezeli po slabej grze remis z tym zespolem to byl dobry wynik to mamy rozne priorytety.
Przypomnij sobie podniecenie po meczu z Lechem.
|
ostatnio tak samo Wisla mogla wygrac jak i przegrac wygralismy dzis z liderem nie popadam w huuuraoptymizm ale dzis Wisla zagrala bardzo dobry mecz Kaziu ma moje pelne zaufanie cos sie dzieje i zmienia sie na lepsze