Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 25.11.2011, 22:45
Slask z Lenczykiem mistrza nie zdobedzie, Lenczyk zrobi to samo co z Belchatowe
teraz trzeba u siebie wygrac z Polonia i Widzewem i spokojnie zime przepracowac i walczyc potem
bo terminarz bedzie latwiejszy, u siebie Legia,Lech,Cracovia,Slask

Odpowiedz cytując