|
Ja tam naszej "timobaj" s-klasy nie oglądam bo dbam o zdrowie. Ale... jakim cudem taki Śląsk jest liderem ? My graliśmy tak se (nie było takiej nędzy jak z Podbeskidziem), ale za to WKS grał pyte jak jakaś Cracovia.
Ale - punkty zdobyte więc utrzymać to co jest
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|