Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 25.11.2011, 22:44
Ja tam naszej "timobaj" s-klasy nie oglądam bo dbam o zdrowie. Ale... jakim cudem taki Śląsk jest liderem ? My graliśmy tak se (nie było takiej nędzy jak z Podbeskidziem), ale za to WKS grał pyte jak jakaś Cracovia.
Ale - punkty zdobyte więc utrzymać to co jest
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując