Wyświetl pojedynczy post
ziutek7
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 25.11.2011, 22:42
No to jak ? Przełamanie ?

Mamy 2 mecze u siebie teraz z Widzewem i Polonia. Jeśli je wygramy to będzie głośny sygnał dla reszty stawki, że będzie walka o mistrza i potwierdzenie, ze dzisiejsza gra to nie jednorazowe sprężenie sie.
Odpowiedz cytując