Temat
:
[15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ziutek7
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
174
25.11.2011, 22:42
No to jak ? Przełamanie ?
Mamy 2 mecze u siebie teraz z Widzewem i Polonia. Jeśli je wygramy to będzie głośny sygnał dla reszty stawki, że będzie walka o mistrza i potwierdzenie, ze dzisiejsza gra to nie jednorazowe sprężenie sie.
ziutek7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziutek7
Znajdź inne posty napisane przez ziutek7