Wyświetl pojedynczy post
jcts
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 25.11.2011, 22:39
Dobry mecz, wreszcie było widać jakieś schematy w ofensywie np. te wejścia Nuneza i Wilka do przodu. Poza tym Czarek w końcu grał do przodu! U Maaskanta często podawał do tyłu i pilnował żeby nie zepsuć.

Takie moje oceny na szybko:

Pareiko - 8 (dwie razy nas uratował, jeden błąd)
Lamey - 6 (bez większych błędów)
Czekaj - 6 (poprawnie_
Diaz - 5 (kilka razy nie pewnie interweniował)
Paljić - 4 (kilka dysyć poważnych błędów)
Wilk - 8 (zawodnik meczu według mnie)
Nunez - 7 (dobrze i w ofensywie i w naszym polu karnym)
Jirsak - 6 (najgorzej z środka pola)
Iliev - 6 (dużo wiatru mało pozytku jak zwykle zresztą)
Boguski - 6 (walczył, ale znikał za często)
Genkov - 6 (wiele pojedynków w powietrzu wygrywał, umiał przetrzymać piłkę)
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków

"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
Odpowiedz cytując