Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 25.11.2011, 22:37
moce napisał(a):Wyświetl post
Wisla nie grala piachu tydzien temu tylko miala pecha dzis zagrala lepiej za tydzien zagramy jeszcze lepiej odbudowa trwa
Pecha? Bo przegralismy grajac slabo? Jezeli po slabej grze remis z tym zespolem to byl dobry wynik to mamy rozne priorytety.
Przypomnij sobie podniecenie po meczu z Lechem.
Odpowiedz cytując