moce napisał(a):

|
Wisla nie grala piachu tydzien temu tylko miala pecha dzis zagrala lepiej za tydzien zagramy jeszcze lepiej odbudowa trwa
|
Pecha? Bo przegralismy grajac slabo? Jezeli po slabej grze remis z tym zespolem to byl dobry wynik to mamy rozne priorytety.
Przypomnij sobie podniecenie po meczu z Lechem.