Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 25.11.2011, 22:37
Boże ale Śląsk gra kapę... nie spodziewałem się że zagrają tak słabo... Wszystko wskazuje na to że Legia może odskoczyć niedługo. Wiele zależy od jutrzejszego meczu. Jak jutro wygrają to ostatnie 2 mecze pewnie też.

Co do meczu to Śląska pomysł na grę polegał na wymuszaniu rzutów wolnych. Śmieszne to troche jak w 20 minucie z połowy kopie wolnego Mila i wszyscy wędrują w pole karne jakby liczyli tylko na takie sytuacje.

Wisła zagrała standardowo jedyna różnica była taka jak na Lechu, czyli dużo miejsca w ataku. Wtedy nasze gwiazdy mogą się rozpędzić.

Tak czy siak Jirsak znów przeszedł obok meczu. Nie mogę zdzierżyć tego chłopa. To garguła przynajmniej walczy w obronie. Traci po debilnych podaniach ale to wynika z tego że ryzykuje i jest pod grą. Ktoś pamięta jakieś podanie do przodu Jirsaka dziś?

Zwycięstwo cieszy. Potrzebne 6 pkt w pozostałych meczach i może coś z tego jescze będzie.
Odpowiedz cytując