|
A tak na spokojnie, bohaterem meczu Parejko, ale i Nunez (bo wypracował bramkę i dobrze grał). Najsłabszy Paljić, transfer LO absolutnie niezbędny. Jak wróci jeszcze Melikson to nie jest źle.
To co niepokoi to proste błędy w obronie (Lamey regularnie pozwalał na dośrodkowania, a zwłaszcza Paljić który sam w sobie jest zagrożeniem dla gry obronnej) i brak spokoju w wykańczaniu akcji w kontekście tzw. ostatniego podania (tu niezbędny jest powrót Meliksona i również 2-gi transfer kogoś podobnego do Iliewa).
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.11.2011 o godz. 22:40.
|