Glova91 napisał(a):

Rownie dobrze za tydzien mozemy zagrac piach jak tydzien temu i przegramy....wiec nie ma sie co podniecac.
Po meczu z amica tez byl huraoptymizm.
Wygralismy, zagralismy poprawnie, pomimo bledow w obronie i tyle.
|
Wisla nie grala piachu tydzien temu tylko miala pecha dzis zagrala lepiej za tydzien zagramy jeszcze lepiej odbudowa trwa