Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 25.11.2011, 22:33
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
Rownie dobrze za tydzien mozemy zagrac piach jak tydzien temu i przegramy....wiec nie ma sie co podniecac.
Po meczu z amica tez byl huraoptymizm.
Wygralismy, zagralismy poprawnie, pomimo bledow w obronie i tyle.
Wisla nie grala piachu tydzien temu tylko miala pecha dzis zagrala lepiej za tydzien zagramy jeszcze lepiej odbudowa trwa
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując