|
Mecz fajny emocjonujący. Zawodnikom naszym nie brakowało zaangażowania, Boguski nareszcie po kontuzji niezły mecz, świetny mecz Wilka, no i nawet Mały już w pierwszym meczu po kontuzji mógł strzelić. Genkov mi się podobał bo walczył na całym boisku, na pewno jest bardziej zaangażowany w grę niż zazwyczaj Biton, który jest bardziej łowcą goli niż walczakiem i pewnie dlatego dzisiaj na niego postawił Moskal
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!
Kasperczak trzymaj się!!!
|