Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 25.11.2011, 22:29
brawo dla Pareiki
kawal dobrej roboty w przodzie zrobil Genkov, fajnie gral Iliev tylko czesciej moglby on wykonywac ostatnie podanie
Nunez cwaniak, dobrze sie zachowal w polu karnym
i gdzie ten wielki Slask pana Oresta Lenczyka?

Odpowiedz cytując