Naprawdę fajnie się oglądało ten mecz. Cios za cios, akcje raz pod jedną, raz pod drugą bramką, przyjemnie było popatrzeć. Sporo walki i determinacji u naszych piłkarzy, to się chwali. Pareiko świetne interwencje. Dobry mecz. Dziękuję za widowisko i pozdrowienia dla braci z
Śląsk Wrocław. Jeżeli ktoś miałby zdobyć mistrza oprócz nas, to z całego serca życzę tego właśnie Śląskowi.