Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 25.11.2011, 22:28
Naprawdę fajnie się oglądało ten mecz. Cios za cios, akcje raz pod jedną, raz pod drugą bramką, przyjemnie było popatrzeć. Sporo walki i determinacji u naszych piłkarzy, to się chwali. Pareiko świetne interwencje. Dobry mecz. Dziękuję za widowisko i pozdrowienia dla braci z Śląsk Wrocław. Jeżeli ktoś miałby zdobyć mistrza oprócz nas, to z całego serca życzę tego właśnie Śląskowi.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 15:10.
Odpowiedz cytując