Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 25.11.2011, 22:26
Brawo Kaziu, brawo kopacze.
Lechia,BB,derby, Żabole - po co nam to było...
Teraz musimy tłuc wszystkich jak leci... kto następny do sklepania?
Ostatnio edytowane przez arti : 26.11.2011 o godz. 06:36.
Odpowiedz cytując