thechris napisał(a):

|
No niestety dziś Lamey również byłby najsłabszy gdyby nie udział w meczu pana Boguskiego... bo grą ciężko to nazwać. W sumie Lamey i Jovanović to ten sam niski poziom ale po meczu z Górnikiem trzeba było dokonać tej zmiany.
|
Zamiast oglądać skądinąd ciekawy i otwarty mecz, w którym nasza drużyna dobrze sobie radzi, to napierdalasz na swoich. Ciekawe. I jakże polskie.