Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 25.11.2011, 21:50
thechris napisał(a):Wyświetl post
No niestety dziś Lamey również byłby najsłabszy gdyby nie udział w meczu pana Boguskiego... bo grą ciężko to nazwać. W sumie Lamey i Jovanović to ten sam niski poziom ale po meczu z Górnikiem trzeba było dokonać tej zmiany.
Zamiast oglądać skądinąd ciekawy i otwarty mecz, w którym nasza drużyna dobrze sobie radzi, to napierdalasz na swoich. Ciekawe. I jakże polskie.
Odpowiedz cytując