Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 25.11.2011, 21:28
thechris napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Lamey jest lepszy od Jovanovicia, który był najsłabszy na boisku w meczu z Górnikiem.
Zgadzam się. O ile nie rozumiem dlaczego z takim uparto stawiano na Jaliensa, to nie rozumiem też nagonki na Lameya, strzela bramki, potrafi się rozpędzić na skrzydle. Pewnie, że popełnia błędy, ale bezbłędnego piłkarza w Wiśle nie ma, zresztą, chyba nigdzie nie ma nieomylnych, nie licząc oczywiście niektórych komentatorów na internetowych forach
Odpowiedz cytując