Nie zachwycajcie się jeszcze tak tą grą ponieważ nie mieliśmy żadnej setki a przecież ten mecz musimy wygrać a bez dogodnych sytuacji się to nie uda .
thechris napisał(a):

|
Moim zdaniem Lamey jest lepszy od Jovanovicia, który był najsłabszy na boisku w meczu z Górnikiem.
|
Odważne stwierdzenie

ja napiszę tylko ,że mam inne zdanie jednak nie zapominajmy ,że Jovanović jest nominalnym środkowym obrońcą i co wg Ciebie Diaz też jest lepszym stoperem od Marko ? Biton "wg mnie" też lepiej radziłby sobie na skrzydle od Boguskiego i ogólnie jest lepszym piłkarzem i ciągle nie rozumiem tych decyzji personalnych . Co do gry - owszem jest dobra , bez fajerwerków ale ok jednak nawet jak wygramy dalej będę twierdził że z Bitonem i Marko w składzie mamy większy potencjał .